naprawa laptopów asus

Odzyskiwanie danych

Nasz Serwis od wielu lat zajmuje odzyskiwaniem danych z różnych nośników. Z dysków twardych HDD, Z kart pamięci SD, Z dysków SSD, z PenDrive, Dysków zewnętrznych, Macierzy Dyskowych RAID i innych. Mamy w pełni wyposażone laboratorium, dające możliwość wykopiowywania danych z każdego nośnika.  Odwiedź nasze laboratorium w Warszawie.

Kontakt

Jeżeli Twój sprzęt wolno pracuje, zawiesza się, pokazuje niebieskie ekrany, Nie chce się uruchomić system, wydaje dziwne dźwięki lub stukania, spadł z wysokości – to jest duże prawdopodobieństwo, że Twój nośnik danych został uszkodzony lub po prostu Twoje dane zostały skasowane –  Wyłącz urządzenie jak najszybciej bez zamykania systemu i jak najszybciej udaj się do Naszego Laboratorium odzyskiwania danych. Tu dostaniesz bezpłatną, wstępną analizę nośnika pod kątem odzyskania zbiorów. Więcej na temat odzyskiwania danych oraz jak zabezpieczyć się przed ich utratą znajdziesz na stronie głównej naszego serwisu : http://www.laptoprepaircenter.pl/nasze-uslugi/odzyskiwanie-danych

Pamiętaj jednak, że każda nieautoryzowana próba skanowania powierzchni nośnika, bądź jego otwieranie przez niefachowy serwis może skończyć się bezpowrotną utratą zbiorów. Odzyskujemy również dane z telefonów i tabletów.

Przyjdź do nas i bezpłatnie dowiedz się na czym będzie polegało odzyskanie danych z Twojego nośnika.