Serwis Asus : Płyty główne

Naprawa elektroniki płyt głównych w laptopach Asus

Płyty główne do laptopów Asus

Płyty główne w laptopach są bazowym urządzeniem, na którym montuje się najważniejsze elementy komputera, umożliwiając komunikację wszystkim pozostałym komponentom i modułom. Płyty główne produkowane są wyłącznie do jednego modelu urządzenia i nie mogą być stosowane zamiennie między urządzeniami innego typu. Ze względu na wysoce ograniczoną dostępność tych komponentów na rynku, nasz serwis wyszedł naprzeciw klientom i naprawia płyty główne w urządzeniach Asus. Naprawa znacznie ogranicza koszty przywrócenia urządzenia do pełnej funkcjonalności, a użyte elementy nadal pozostają oryginalne, co daje gwarancję wydajnej pracy sprzętu przez następne lata.

Wymiana płyt głównych

Nasz serwis współpracuje z dostawcami i producentami komponentów zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jeżeli z jakiegoś powodu naprawa Twojej płyty będzie niemozliwa bądź nieopłacalna, sprowadzimy dla Ciebie ten komponent, aby doprowadzić Twój sprzęt do pełnej funkcjonalności.

U nas zapłacisz tylko za efekt

Dokładamy wszelkich starań by naprawić powierzony nam sprzęt. Pobieramy opłaty tylko za pozytywny efekt naszych zabiegów. Jeżeli nie uda nam się naprawić Twojego urządzenia – nic nie zapłacisz

Bezpłatna wycena i Gwarancja

Wszystkie naprawy w naszym Serwisie wyceniamy za darmo. Wystarczy przyjść do nas. Nasi Inżynierowie Serwisu w parę minut są w stanie sprawdzić na czym polega problem i przekazać wysoce prawdopodobne koszty  naprawy. Na każdą taką naprawę otrzymasz gwarancję od 1 do 24 miesięcy. Zapraszamy.

Nasze Standardy

W każdym urządzeniu podczas naprawy wykonujemy przegląd i czyszczenie układu chłodzenia, łącznie z wymianą past termo-przewodzących. Sprawdzamy również pozostałe komponenty pod kątem ich prawidłowego funkcjonowania. Poprawiamy też drobne błędy systemowe, aby poprawić wydajność sprzętu.

Naprawa płyt głównych Acer

Doświadczenie

Prowadzimy serwis urządzeń Asus od 1997 r. Nasz wolumin to kilkaset urządzeń miesięcznie. Rozwiązujemy wiele nietypowych problemów , z którymi inne serwisy sobie nie radzą. Mamy na stanie duży stok części zamiennych oraz bazę schematów i instrukcji serwisowych, co pozwala nam wykonywać naprawy w maksymalnie krótkim czasie.

układy chłodzenia

Elementy urządzeń przenośnych, ze względu na swoje wyśrubowane parametry, wymagają niezawodnego układu chłodzenia. Przegrzewanie się laptopa podczas pracy skutkuje częstymi awariami elementów elektronicznych na płytach głównych, dyskwalifikując całą płytę główną. Zalecamy przeglądanie układu chłodzenia minimum raz na pół roku

Twój laptop nie włącza się, zawiesza, przegrzewa. Pojawiają się dziwne ekrany?

Przyjdź do nas. Pomożemy rozwiązać Twoje problemy.

Kontakt