naprawa laptopów Asus

Serwis Warszawa: Naprawy elektroniki

Fachowa i rzetelna naprawa tabletów, smartfonów, komputerów i laptopów Asus. Istniejemy od 1997 r. i znamy urządzenia Asus od podszewki, dlatego możemy zaoferować bezpłatną wycenę naprawy. Odwiedź nasz Serwis urządzeń komputerowych w Warszawie.

Kontakt

022 828 44 30

Naprawa płyt głównych Asus

Systemy operacyjne

Każde urządzenie komputerowe do funkcjonowania i sprawnej obsługi wymaga systemu operacyjnego. Nasz niezależny Serwis Asus wykonuje szereg usług konserwacji, instalacji i naprawy oprogramowania m.in:

-Instalacja i naprawa systemu operacyjnego

-Instalacja i naprawa sterowników – driverów

-Odwirusowywanie i usuwanie wyskakujących okien

-Aktualizacje i Upgrade oprogramowania i sterowników

Przyjdź na bezpłatną wycenę

 

Naprawa laptopów Asus

Naprawa płyt głównych w urządzeniach Asus

Płyty główne jest obwodem drukowanym zapewniającym komunikację między poszczególnymi elementami komputera. Znajdują się na niej kontrolery, porty komunikacyjne oraz zintegrowane elementy zasilania, które odpowiadają za precyzyjne i stabilne sygnały. W naszym Serwisie profesjonalnie wykonujemy  naprawy poszczególnych obwodów płyt głównych przywracając fabryczną, stuprocentową funkcjonalność całego podzespołu. Przyjdź na bezpłatną wycenę usterki

Wymiana gniazda zasilania

Gniazda zasilania do laptopów to jedne z częściej wymienianych elementów. Każdego dnia są narażone na mechaniczne oddziaływania a dodatkowo duży przepływ prądu sprawia, że są to wrażliwe na uszkodzenia elementy. W naszym serwisie posiadamy duży asortyment gniazd zasilania i możemy zaoferować szybką wymianę.

Wymiana zawiasów, obudów i naprawy mechaniczne

Uszkodzone zawiasy w prostej linii prowadzą do uszkodzeń obudów i ekranów w laptopach. Współpracujemy z wieloma dostawcami części Asus również za granicą, dlatego mamy możliwość sprowadzenia części mechanicznych specjalnie do Twojego urządzenia Asus.Jeżeli części z jakiegoś powodu są niedostępne zaproponujemy ich naprawę poprzez korektę mechaniczną.

Naprawa laptopów po zalaniu

Zalanie komputera to dość częsty i niebezpieczny przypadek, który może zdarzyć się każdemu. Jeżeli się wydarzy, należy jak najszybciej wyłączyć komputer nie czekając na zamknięcie systemu i odłączyć źródła zasilania – zasilacz i w miarę możliwości, baterię. Jeżeli szybko odwiedzisz Serwis, jest duża szansa, że skutki będą minimalne. Właściwości niektórych cieczy są szczególnie niebezpieczne dla elektroniki i liczy się każda godzina. Nasz serwis w Warszawie prowadzi naprawy laptopów po zalaniu. M. in. czyszczenie i naprawy płyt głównych wymianę uszkodzonych klawiatur i touchpadów.

Masz problem z urządzeniem Asus?

Przyjdź na bezpłatną wycenę naprawy.

Kontakt

Naprawa komputerów Asus

Naprawa komputerów All in One

Firma Asus jest już jednym z niewielu producentów komputerów. W ofercie Asusa znajdują się coraz popularniejsze komputery All in One, mini komputery biurowe. Dla każdego coś dobrego

W naszym serwisie naprawiamy urządzenia komputerowe marki Asus zarówno od strony softwarowej jak i hardwarowej. Jeżeli masz problem ze swoim komputerem, zapraszamy jak najszybciej do nas.

Naprawa komputerów Acer
Naprawa komputerów Acer

Twój tablet Asus nie działa, uszkodził się ekran?

Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. Naprawiamy również urządzenia Asus 2 w 1

 

Kontakt
Naprawa tabletów Asus

Instalacja oprogramowania

Jeśli masz problemy z tabletowym systemem operacyjnym Android czy Windows, przyjdź. Nasi technicy sprawdzą na czym polega problem i ustalą jak go rozwiązać. Oferujemy zarówno instalację, aktualizację jak i naprawę oprogramowania Google i Microsoft. Pomożemy w zrobieniu kopi zapasowej i punktu przywracania.

 

Naprawa płyt głównych

W swoich magazynach mamy ogromną ilość części do napraw płyt głównych. O ile będzie to możliwe naprawimy płytę w Twoim Tablecie. Zapraszamy.

 

Naprawa tabletów Asus

 

Naprawa tabletów i transformer book

Tablety Asus cieszą się największą popularnością wśród markowych producentów tego typu sprzętu. Oferujemy naprawy Tabletów Asus oraz urządzeń typu 2 w 1 transformer book

 

Wymiana gniazd zasilania, audio, VGA, HDMI, USB

Gniazda i porty zewnętrzne to najbardziej newralgiczne elementy każdego urządzenia komputerowego. Jeżeli zdarzy się problem z jednym z gniazd lub portów – naprawimy je lub wymienimy. Zajrzyj do nas – wycena naprawy jest bezpłatna.

 

Wymiana ekranów dotykowych /digitizerów, setów/

W naszym serwisie urządzeń przenośnych i mobilnych Asusa znajdziesz ofertę wymiany ekranów dotykowych – digitizerów, LCD, Setów. Jeżeli zauważyłeś problem z niewłaściwym działaniem ekranu, zapraszamy do nas na sprawdzenie i wycenę

 

Baterie do tabletów Asus

Bateria w tego typu urządzeniach mobilnych jest jednym z najważniejszych podzespołów. Z niesprawną baterią urządzenie wiele traci ze swej funkcjonalności. Jeśli Twoja bateria nie ładuje się, krótko pracuje, zapraszamy do nas. Technicy bezpłatnie sprawdzą na czym polega problem